STARTUP UKRAINE
ТАК, я український підприємець.
І це круто!
Маніфест українського підприємця
Я міг би працювати на чужу мрію, сидячи в офісі, отримуючи зарплату. Але є інший шлях. Я можу розвивати країну та впливати на її становлення. Я хочу від життя більшого, не задовільняючись тим, що у мене є.
Я - творець
і не терплю посередництва. Створення продукту, послуги, створення робочих місць, про які можна тільки мріяти - це у мене в крові.
Я - бізнесмен.
Стояти на місці без розвитку - це не мій шлях. Так само, як і бути не на своєму місці. Мій шлях - це створення нових сенсів, інновацій, запуск нових форматів та удосконалення вже існуючих.
Я - безумець.
Я залишив зону комфорту, високу зарплату, тому що ХОЧУ БІЛЬШОГО. Я пішов створювати. Можливо, в мене не так багато грошей і зовсім немає стабільності. Зате є енергія, сила та нескорене бажання, які щоранку пробуджують мене не гірше за каву.
Я створюю історію.
Так само, як Стів Джобс чи Ілон Маск, я готовий змінювати наше усвідомлення світу, кидаючи виклик системі, за якою все влаштовано.
Я - свідомий.
Зрозумівши, що система не дає якісної освіти, я відвідую курси, тренінги, багато читаю. Моє внітрішнє бажання розвиватися і створювати сильніше за лінь. Для мене не існує понять "важкодоступний ресурс", "недостатньо інорфмації", а свій страх невідомості я борю через дію.
Я - відповідальний.
Передусім за себе та свою історію успіху. І я не чекаю, доки хтось створить мою країну. Я створюю її щодня своїми руками. Мої цілі та бачення світу відрізняються від більшості людей.
Я відкритий для спілкування.
Я завжди готовий прийти на поміч партнерам по бізнесу. Коло моїх друзів - такі ж завзяті підприємці, з якими ми охоче обговорюємо бізнес-питання і ділимося досвідом.
Я - частина великого.
Я не один, і в синергії з іншими підприємцями можу зробити більше для своєї країни, ніж сам. Я це розумію.
Я - частина критичної маси тих, хто хоче більшого. Саме такі, як я, зібравшись разом, розвивають країну.
Я - основа вільної економіки.
Я плачу податки, створюю робочі місця, веду Україну на новий рівень.

Створювати, робити світ кращим і свідомішим - це ті цінності, які транслюю я, які транслює мій друг, які транслює Startup Ukraine.
Більше 2 тисяч представників нової генерації підприємства отримали неабиякий life-changing experience завдяки Startup Ukraine. Ми пишаємося тим, що під час навчання випускники знаходять собі партнерів, розширюють коло знайомств, оточуючи себе тими людьми, котрі живуть однаковими цінностями.

Підприємництво - це стиль життя.

І давай жити цим життям разом!

Startup Ukraine
Поділись Маніфестом з друзями!
Курси для підприємців від Startup Ukraine: