БІЗНЕС СНІДАНОК: АННА ПЕТРОВА
Засновниця Startup Ukraine,
Selfmade Woman
ЛЬВІВ
Коли
6 вересня,
9:00 - 11:00
Де
Львів. Копальня кави
Площа ринок, 10

Вартість
270 грн
Я АННА ПЕТРОВА, І Я ЗАПРОШУЮ ВАС НА БІЗНЕС-СНІДАНОК, ЩОБ ПОСПІЛКУВАТИСЯ НА ТЕМУ КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Я відмінно знаю шлях створення бізнесу від ідеї до реалізації. В свої 29 років я створила такі компанії як: Startup Ukraine, Kyivworking, Selfmade Woman та завоювала позицію експерта по створенню бізнесу в Україні. Також я вхожу до списку 30 видатних українців до 30 років, і потрапила на обкладинку Forbes. Мені буде дуже приємно провести з вами ранковий час за філіжанкою кави і розповісти про мій досвід створення креативних бізнесів.
ПРО СПІКЕРА
Коли киянку Анну Петрову представляють на публічних заходах, це займає трохи часу. Вона організувала конференцію Entrepreholic! та бізнес-табір Made in Ukraine, веде курс Start Your Dream, а ще вона — засновниця центру підприємництва Startup Ukraine.

"Благаю всіх українських підприємців-початківців: не копіюйте. Створюйте нові тренди, запускайте нові продукти на ринок. Почитайте книжку "Стратегія блакитного океану" Чана Кіма і Рене Моборна – і вперед. Україні потрібно розвивати освітній ринок, вводити нову культуру навчання. Україні потрібні IT-бізнес, адже у нас нереальний потенціал у цій галузі. У нас є перспективи у фешн-індустрії, але проблеми з тканиною і персоналом дають про себе знати. Пробуйте і дійте. Головне – щоб від душі. Якщо робиш від душі, то і чергова кав'ярня буде мегауспішною", Анна Петрова
У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО
ЧАЙ АБО
КАВА
СМАЧНИЙ
СНІДАНОК
ФОТОЗВІТ
ЗАХОДУ
ВИ ОТРИМАЄТЕ
Можливість поспілкуватися і задати будь-які питання Анні
Нетворкінг і контакти 50 бізнесменів Львова та Києва
Заряд бодьорості та мотивації
Смачний поживний сніданок
Фотозвіт заходу
РЕЄСТРАЦІЯ
Вартість участі = 270 грн.
Після заповнення форми, вас буде
переведено на сторінку оплати
У НАШИХ БІЗНЕС СНІДАНКАХ ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ